Regulamin

1. Sklep Internetowy Galeria Głęboka działa pod adresem www.galeria-gleboka.pl. Właścicielem jest osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą pod nazwą ART-DESK Ewelina Maliborska-Patkowska, z siedzibą pod adresem ul. Głęboka 10/5, 20-612 Lublin, NIP: 7132913907, REGON: 385229543. Galeria Głęboka prowadzi sprzedaż towarów za pośrednictwem Internetu, w formie umowy zawieranej na odległość pomiędzy osobą zamawiającą (Kupującym), a sklepem (Sprzedającym).

2. Zamówienia składać można w naszym sklepie przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę. Zamówienia realizowane są tylko w dni robocze. Cena podawana przy towarze jest wiążąca w chwili złożenia przez Kupującego zamówienia.

3. Płatności za zakupione towary można dokonywać na numer konta bankowego 

34 1140 2004 0000 3102 7972 2482
Dane odbiorcy:
ART-DESK Ewelina Maliborska-Patkowska
Głęboka 10/5 20-612 Lublin

lub za pomocą systemów szybkich płatności internetowych Paypal, Przelewy24.
Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań, Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

4. Zamówienia są przyjmowane poprzez poprawnie wypełniony formularz zamówienia, dostępny podczas procedury zakupu towarów. W przypadku podania nieprawdziwych, niepełnych bądź błędnych danych Sprzedający będzie kontaktował się z Kupującym w celu wyjaśnienia nieścisłości adresowych. Moment złożenia zamówienia jest momentem zawarcia umowy pomiędzy Kupującym a Sprzedającym i jest równoznaczne z akceptacją niniejszego Regulaminu. Klient może anulować bądź wprowadzić zmiany w zamówieniu dopóki nie zostało ono wysłane – informując o tym e-mailem bądź telefonicznie. Każde złożone przez Klienta zamówienie potwierdzamy e-mailem z informacją o jego przyjęciu.

5. W przypadku braku potwierdzenia ze strony sklepu, prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. biuro@galeria-gleboka.pl

6. W przypadku wystąpienia okoliczności uniemożliwiających realizację złożonego zamówienia (braki po aktualizacji stanów magazynowych, wady produktu itp.), o zaistniałej sytuacji Galeria Głęboka zobowiązuje się niezwłocznie powiadomić Zamawiającego.

7. Klient posiada prawo wyboru sposobu dostawy, zgodnie z formularzem zamówienia.

8. Koszty przesyłki są pokrywane przez Nabywcę.

9. Wysyłka dokonywana jest za pomocą firm kurierskich.

10. Realizacja zamówienia dokonywana jest w ciągu 1-14 dni roboczych od dnia zaksięgowania wpłaty.

11. Dane Klientów naszego sklepu są chronione poprzez Politykę Prywatności i nie są udostępniane żadnym osobom trzecim. Wykorzystywane są wyłącznie do realizacji zamówienia i kontaktu z Kupującym.

12. Korzystanie ze strony internetowej www.galeria-gleboka.pl jest równoznaczne z akceptacją tego Regulaminu i Polityki Prywatności. (Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych).

13. W sprawach nieuregulowanych niniejszym regulaminem obowiązują przepisy kodeksu cywilnego oraz ustawy o ochronie niektórych praw konsumentów oraz odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkt niebezpieczny z dnia 31 marca 2000 r. Dz.U. nr 22 poz.271).

ZWROTY, WYMIANY, REKLAMACJE

Akceptujemy zwroty zamówionych w naszym sklepie internetowym produktów w ciągu 14 dni.

Pamiętaj o tym, aby produkty były odpowiednio opakowane tak aby w trakcie transportu nie doszło do uszkodzenia.

Zaadresuj paczkę i wyślij firmą kurierską na adres:
Ewelina Maliborska-Patkowska
Rycerska 6/34
20-552 Lublin
tel. 665-672-964

Zwroty zostaną rozpatrzone w ciągu 14 dni od otrzymania przesyłki zwrotnej. Po pozytywnym rozpatrzeniu sprzedawca dokonuje zwrotu płatności za towar.

Nie zwracamy kosztów przesyłki.

UWAGI

Za uszkodzenia w trakcie transportu odpowiada firma transportująca towar.

Sprzedający zastrzega sobie prawo do nie przyjmowania zwrotów produktów, które zostały trwale uszkodzone z winy kupującego.
Sprzedający nie zwraca kosztów poniesionych przez kupującego przy odesłaniu towaru w celu wymiany/zwrotu.

PROCES REKLAMACJI:

Reklamację należy zgłosić na adres mailowy biuro@galeria-gleboka.pl.

W przypadku uzasadnionej reklamacji Galeria Głęboka zaoferuje inny, dostępny w sklepie towar do wyboru lub zwróci koszt produktu.

Na rozpatrzenie reklamacji mamy 30 dni, skontaktujemy się z Tobą i powiadomimy o decyzji.